עיסוי ומגע

"מגע הינו הדרך הטובה ביותר להעביר מסר שלא ניתן להעבירו במילים,

עיסוי הינה הדרך היעילה ביותר לעודד את הגוף לטפל בעצמו"

היפוקרטס

קורס אבחון וטיפול אורתופדי
עיסוי אורתופדי
קורס עיסוי לימפטי
עיסוי לימפטי
קורס רקמות עמוקות
עיסוי רקמות עמוקות
קורס עיסוי משולב מתקדם
עיסוי משולב מתקדם 
קורס עיסוי שוודי
עיסוי שוודי קלאסי

מרגע לידתנו כולנו זקוקים לדבר הראשוני והבסיסי ביותר בקיומנו.. למגע. 

עבור תינוק שרק נולד המגע הינו הדרך העיקרית לחוות את הסביבה ולתקשר עמה, תחושת השייכות, החום והביטחון ניתנת לו ע"י ההורים דרך המגע, המאפשר לנו בעצם תקשורת ללא מילים בשפה היחידה אותה מכיר העולל עוד מהרחם. עם זאת הצורך הפיזיולוגי והריגשי שלנו במגע לא נעלם עם השנים ולמרות נטייתנו להתייחס לדבר כאל מובן מאליו, חשיבותו נותרת מהותית מאין כמוה לבריאותנו ולהתפתחות האישית של כל אחד ואחת מאיתנו.

בקורסי העיסוי השונים נלמד את שפת התקשורת הבלתי מילולית במגע, נלמד כיצד להשתמש בגופנו נכונה על מנת לייצר מגע אפקטיבי, נלמד על מבנה ותפקוד גופנו ונלמד כלי אבחון וטיפול המיועדים להובילו לאיזון ולריפוי.

למי כדאי ללמוד?

לימודי העיסוי מיועדים לכולם!

למעוניינים להכיר את עולם הרפואה הטבעית ולהכניסו לביתם על מנת לשפר את איכות חייהם וחיי הסובבים אותם, קורסי העיסוי המעשיים נבנו במיוחד עבורכם. קורסים קצרי מועד השמים דגש על הפן המעשי של אומנות הריפוי ומספקים כלים בסיסים מדוייקים לעבודה עצמאית אשר בסופם ניתנת תעודת מקצוע מוכרת המאפשרת עבודה פרטית או בספא בהתאם לחוק. 

למעוניינים במקצוע המטפל הרפואי אשר ברצונם לעסוק במקצוע מרתק ולהתחיל בקריירה שהיא ייעוד, מערכות הקורסים הרפואיים המשולבים שלנו יעניקו לכם מגוון רחב של כלים מקצועיים עשירים וידע תאורתי ומעשי נרחב.

מה נלמד?

*טכניקות עיסוי שונות - החל בעיסוי השוודי הבסיסי וכלה באבחון ובטיפול אורתופדי מעמיק, נתוודע לטכניקות מגע שונות לטיפול בקשת רחבה של בעיות בריאותיות שונות כמו מחלות כאב, דלקות     פרקים, בעיות שלד ושריר, בעיות כתוצאה ממתחים ועוד.

*רפואה מערבית - מדעי גוף האדם הכוללים לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה והתמחויות שונות בהתאם לדרגת הלימוד.

*עבודה נכונה עם הגוף - שימוש מודע ונכון בכלי העבודה הראשי שלנו הלא הוא גופנו, יעזור לנו ביצירת מגע אפקטיבי יותר למטופלינו ובשמירה על בריאותנו האישית.

*עבודה אל מול אוכלוסיות ממוקדות - קליניקות מודרכות בטיפול בקבוצות מטופלים ייחודיות כגון נשים בהריון, ספורטאים, ילדים, בני הגיל השלישי ורבים נוספים.

לסיום..

בסיום כל שלב תוענק לבוגר תעודה ממכללת אדמה המוכרת ע"י הלשכה למקצועות בריאות משלימים בישראל.

בסיום חמשת השלבים כולם תוענק תעודה נוספת של מטפל רב תחומי במגע בצירוף ההתמחות הרלוונטית.

למידע נוסף השאר פרטים ונציגנו יחזור אלייך בהקדם:

Thanks! Message sent.